Brzeszczoty do wyrzynarek firmy Starrett z uniwersalnym chwytem „Unified Shank” zawierają w sobie wyjątkową technologie „Bi-Metal Unique”.

Ostrza wykonane w tej technologii są odporniejsze na złamania, tną szybciej i wytrzymują dłużej niż tradycyjne brzeszczoty. Ostrza „Unified Shank” dostępne w paczkach po 5 sztuk za wyjątkiem modelu CTU224-2, który jest dostępny w paczkach po 2 sztuki.

 • profesjonalne brzeszczoty do metalu, mogące być używane zarówno w cięciu ręcznym jak i maszynowym
 • brzeszczoty bimetaliczne o wzmocnionej konstrukcji, mają wzmacniane zęby i elastyczny grzbiet
 • przeznaczone do cięcia stali nierdzewnej, stali miękkiej, miedzi, mosiądzu, aluminium, stali czarnej, metali kolorowych oraz plastiku PP, PE, POM

Brzeszczoty umożliwiają wykonywanie krzywoliniowych cięć i są używane do wycinania otworów , krzywizn oraz przecinania materiału. Ich cechą charakterystyczną jest wąski brzeszczot, gwarantujący precyzyjne cięcie. W formie mechanicznej brzeszczoty stanowią element wyrzynarki. Ostrze mocowane jest w jednym punkcie i porusza się ruchem posuwistym. To, jak precyzyjne będzie cięcie zależy nie tylko od wielkości brzeszczotu, ale też od tego, jak rozmieszczone są zęby, jaka jest ich geometria i jakich są rozmiarów. Modele z większymi zębami pozwalają na szybsze cięcie grubszego metalu, natomiast te z mniejszymi lepiej sprawdzają się, gdy trzeba wykonać cięcie cienkich materiałów. Ostrze musi być dobrane do konkretnego materiału.

Brzeszczoty do metalu dostępne w naszym sklepie są wykonane ze specjalnej stali bimetalicznej. Marka Starret funkcjonuje na rynku narzędziowym od ponad 130 lat, systematyczne wprowadzając kolejne innowacje. Owocem tych wysiłków są brzeszczoty wyposażone w uniwersalny chwyt oraz technologię "Bi-Metal Unique" pozwalającą osiągnąć jeszcze większą wytrzymałość. Wyrzynarka do metalu wyposażona w taki brzeszczot może pracować zdecydowanie szybciej i efektywniej. Brzeszczoty do metalu mogą być wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów (np. ślusarzy, hydraulików, stolarzy czy elektryków), jak i amatorów. Tną precyzyjnie nie tylko materiały metalowe i stalowe, ale też tworzywa sztuczne i drewno.

W naszym sklepie sprzedajemy doskonałej jakości brzeszczoty w ilościach detalicznych, istnieje jednak możliwość składania większych zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą katalogową.

Piły ręczne do metalu i brzeszczoty 

6 produktów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Szybki podgląd
  2,40 zł Brutto
  1,95 zł Netto
  W magazynie

  Brzeszczot ze stali wysokowęglowej. Sprzedawany w paczkach po 2 sztuki.

  Od 2,40 zł Brutto
  1,95 zł Netto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  4,00 zł Brutto
  3,25 zł Netto
  W magazynie

  Brzeszczot z utwardzanej stali szybkotnącej, idealny do ciężkiego produkcyjnego cięcia. Sprzedawany w paczkach po 2 sztuki.

  Od 4,00 zł Brutto
  3,25 zł Netto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  6,14 zł Brutto
  4,99 zł Netto
  W magazynie

  Wykonany w opatentowanej przez firmę Starrett technologii  BI-METAL Unique, dzięki której innowacyjny proces dyfuzji SSD pozwala na produkowanie najbardziej zaawansowanych brzeszczotów bimetalicznych w branży. Dzięki temu uzyskano ogromny wzrost wytrzymałości zębów, zmniejszenie pękania i łamania w porównaniu  z tradycyjnymi brzeszczotami bi-metalowymi....

  Od 6,14 zł Brutto
  4,99 zł Netto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  71,34 zł Brutto
  58,00 zł Netto
  W magazynie

  Solidna piła do metalu ze stalową ramką. Długość brzeszczota: 300 mm Łatwa i szybka wymiana brzeszczota. Naprężanie brzeszczota za pomocą pojedynczej nakrętki motylkowej. W komplecie 3 brzeszczoty wykonane w opatentowanej przez Starrett technologii Bi-Metal Unique - SAFE FLEX

  71,34 zł Brutto
  58,00 zł Netto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  121,77 zł Brutto
  99,00 zł Netto
  W magazynie

  Profesjonalna piła do metalu, przeznaczona do najtrudniejszych zadań. Rama metalowa o wysokiej wytrzymałości. Ergonomiczny uchwyt, pokryty gumą dla jeszcze większego komfortu użytkowania. Specjalna dźwignia do szybkiej wymiany brzeszczotu i do bardzo mocnego naciągu. Długość brzeszczotu: 300 mm Ergonomiczna konstrukcja umożliwiająca ciężką i długotrwałą...

  121,77 zł Brutto
  99,00 zł Netto
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  2 390,00 zł Brutto
  1 943,09 zł Netto
  W magazynie

  Akumulatorowa przecinarka do metalu - STARRETT  - S1005 Idealna do wysoko wydajnego cięcia różnorodnych materiałów w tym rur, profili, prętów oraz przewodów.2 x akumulator litowo-jonowy 20V / 4,0 Ah z wyświetlaczem naładowania Piła akumulatorowa dla profesjonalistów, idealna do prac montażowych, budowlanych, ślusarskich.

  2 390,00 zł Brutto
  1 943,09 zł Netto
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów