Filtruj według

Cena

  • 4,00 zł - 2 390,00 zł

Ilość zębów na cal

Piły ręczne do metalu i brzeszczoty

Aktywne filtry

Brzeszczot Grey - Flex

Brzeszczot ze stali wysokowęglowej. Sprzedawany w paczkach po 2 sztuki. Cena za 2 sztuki

4,80 zł
favorite
0

Brzeszczot Redstripe - KRS

Brzeszczot z utwardzanej stali szybkotnącej, idealny do ciężkiego produkcyjnego cięcia. Sprzedawany w paczkach po 2 sztuki. Cena za 2 sztuki.

19,18 zł
favorite
0

Brzeszczot Safe - Flex

Wykonany w opatentowanej przez firmę Starrett technologii BI-METAL Unique. Dzięki temu uzyskano ogromny wzrost wytrzymałości zębów, zmniejszenie...

12,28 zł
favorite
0

Piła do metalu STARRETT Exact Plus 145

Profesjonalna piła do metalu, przeznaczona do najtrudniejszych zadań. Rama metalowa o wysokiej wytrzymałości. Ergonomiczny uchwyt, pokryty gumą dla...

191,83 zł
favorite
0

Piła do metalu Starrett 140G

Solidna piła do metalu ze stalową ramką. Długość brzeszczota: 300 mm Łatwa i szybka wymiana brzeszczota. Naprężanie brzeszczota za pomocą...

85,61 zł
favorite
1

Brzeszczoty do wyrzynarek firmy Starrett z uniwersalnym chwytem „Unified Shank” zawierają w sobie wyjątkową technologie „Bi-Metal Unique”.

Ostrza wykonane w tej technologii są odporniejsze na złamania, tną szybciej i wytrzymują dłużej niż tradycyjne brzeszczoty. Ostrza „Unified Shank” dostępne w paczkach po 5 sztuk za wyjątkiem modelu CTU224-2, który jest dostępny w paczkach po 2 sztuki.

  • profesjonalne brzeszczoty do metalu, mogące być używane zarówno w cięciu ręcznym jak i maszynowym
  • brzeszczoty bimetaliczne o wzmocnionej konstrukcji, mają wzmacniane zęby i elastyczny grzbiet
  • przeznaczone do cięcia stali nierdzewnej, stali miękkiej, miedzi, mosiądzu, aluminium, stali czarnej, metali kolorowych oraz plastiku PP, PE, POM

Brzeszczoty umożliwiają wykonywanie krzywoliniowych cięć i są używane do wycinania otworów , krzywizn oraz przecinania materiału. Ich cechą charakterystyczną jest wąski brzeszczot, gwarantujący precyzyjne cięcie. W formie mechanicznej brzeszczoty stanowią element wyrzynarki. Ostrze mocowane jest w jednym punkcie i porusza się ruchem posuwistym. To, jak precyzyjne będzie cięcie zależy nie tylko od wielkości brzeszczotu, ale też od tego, jak rozmieszczone są zęby, jaka jest ich geometria i jakich są rozmiarów. Modele z większymi zębami pozwalają na szybsze cięcie grubszego metalu, natomiast te z mniejszymi lepiej sprawdzają się, gdy trzeba wykonać cięcie cienkich materiałów. Ostrze musi być dobrane do konkretnego materiału.

Brzeszczoty do metalu dostępne w naszym sklepie są wykonane ze specjalnej stali bimetalicznej. Marka Starret funkcjonuje na rynku narzędziowym od ponad 130 lat, systematyczne wprowadzając kolejne innowacje. Owocem tych wysiłków są brzeszczoty wyposażone w uniwersalny chwyt oraz technologię "Bi-Metal Unique" pozwalającą osiągnąć jeszcze większą wytrzymałość. Wyrzynarka do metalu wyposażona w taki brzeszczot może pracować zdecydowanie szybciej i efektywniej. Brzeszczoty do metalu mogą być wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów (np. ślusarzy, hydraulików, stolarzy czy elektryków), jak i amatorów. Tną precyzyjnie nie tylko materiały metalowe i stalowe, ale też tworzywa sztuczne i drewno.

W naszym sklepie sprzedajemy doskonałej jakości brzeszczoty w ilościach detalicznych, istnieje jednak możliwość składania większych zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą katalogową.